لژیون خانم نسیم

تو می‌توانی همه آنچه که هست با نیروی عقل خویش تبدیل به بهترین کنی

 

گزارش عملکرد لژیون در روز دوشنبه

 

نوع مطلب :گزارش عملکرد لژیون ،

نوشته شده توسط:همسفر نسیم

  وقتی چند پرده جلوی یکدیگر قرار گرفته اند تا پرده جلویی کنار نرود، پرده ی بعدی را نمی توانیم ببینیم. هر جسمی سایه ای دارد، همانطور که خودش قابل لمس است سایه اش هم قابل لمس است. سایه ما همان است که در خواب مشاهده می کنیم که همه چیز را حس می کند اما با 5 حس بیرون. سایه در سایه را نمی توانیم ببینیم، هر جسمی را اگر در سایه قرار دهیم، دیگر سایه ای ایجاد نمی شود مگر سایه اول کنار رود. مردن و خواب مثل این است که جسم ما کنار می رود (سایه یا پرده اول) و ما در عالم خواب با کالبد بَعدی مان تبادل اطلاعات می کنیم بعبارتی در عالم پس از مرگ جسم کاملا نابود و پرده ی دوم مشخص می شود

لژیون خانم نسیم در روز دوشنبه مورّخ ۹۶/۰۲/۱۸ با موضوع سی دی "مرز" و "روان" در ساعت ۱۷:۳۰ آغاز به کار نمود.
رهجویان خانم ها عاطفه و صغری هر کدام نکاتی در مورد سی دی ها بیان نمودند. در ابتدا سخنان سرکار خانم نسیم در مورد سی دی "مرز":

در ابتدای این سی دی بحث در مورد شناخت و تفاوت این دنیا با جهان دیگر است و جهان دیگر را با خواب مقایسه کرده است. ما هر روز حالت مرگ را تجربه می کنیم، وقتی می خوابیم چون 5 حس ظاهر از کار می افتد، ما با 5 حس باطن هم می شنویم، هم لمس می کنیم... و اینگونه عالم مرگ را تجربه می کنیم.
داستانی که در این سی دی تعریف می شود در مورد یک استاد مادی و یک استاد معنوی است که آنکه مادی بود عقیده اش بر این بود که فقط چیزی را که لمس می کنم باور می کنم و استاد معنوی می گوید اگر شما ببینید و لمس هم بکنید باز هم دلیل دیگری می آورید و باور نمی کنید و داستان می خواهد تفاوت بینشان را نشان دهد و به کسانی که عالم پس از مرگ را قبول ندارند می گوید شما در خواب احساس می کنید که خواب واقعی است و وقتی بیدارید، آن حالت را واقعی می‌دانیدحال کدام یک واقعی است؟! در صورتی که هر دو واقعیت است...

زمانی که می خوابیم به حالت فراموشی می رویم و زندگی دنیوی و کالبد جسمی را فراموش می کنیم و زمانی که بیدار می شویم عالم خواب را که به مرگ خیلی نزدیک بوده فراموش می‌کنیم. هر روز که از خواب بیدار می شویم این را فراموش نکنیم که یک فرصت دوباره گرفته ایم و این تکرار می شود تا موعد مرگ فرا برسد. زمانی که از خواب بیدار می شویم اگر اتفاق بدی برایمان در خواب افتاده باشد خدا را بابت اینکه آن اتفاق در خواب بوده شکر می کنیم. دنیای خواب هم دنیای واقعیت است و اتفاقات واقعی در آن می افتد.
کسی که در این دنیا مصرف کننده هست در عالم بَعد هم حس خماری همراهش هست و با آن دست و پنجه نرم می کند تا بتواند بر این مشکل غلبه کند.
خلق و خوی زشت ما درونمان را در این دنیا هم می خورد، چهره ما را زشت می کند و به مرور فرسوده می شویم و از نظر علمی هم سیستم خمرمان بهم می ریزد و تعادلمان بهم می خورد.
اگر خونی ریخته باشیم قصاص در این دنیا کمترین چیزی است که اتفاق می افتد و برای این است که جلوی جنگ و خونریزی در این دنیا گرفته شود و باید در دنیای دیگر جوابگو باشیم.
در مورد سایه ها: وقتی چند پرده جلوی یکدیگر قرار گرفته اند تا پرده جلویی کنار نرود، پرده ی بعدی را نمی توانیم ببینیم. هر جسمی سایه ای دارد، همانطور که خودش قابل لمس است سایه اش هم قابل لمس است. سایه ما همان است که در خواب مشاهده می کنیم که همه چیز را حس می کند اما با 5 حس بیرون (دوم). سایه در سایه را نمی توانیم ببینیم، هر جسمی را اگر در سایه قرار دهیم، دیگر سایه ای ایجاد نمی شود مگر سایه اول کنار رود. مردن و خواب مثل این است که جسم ما کنار می رود (سایه یا پرده اول) و ما در عالم خواب با کالبد بَعدی مان تبادل اطلاعات می کنیم بعبارتی در عالم پس از مرگ جسم کاملا نابود و پرده ی دوم مشخص می شود.
حال مهندس در این سی دی عنوان می کنند که این مسائلی که مطرح شد چه ربطی به اعتیاد دارند؟
مهم ترین چیزی که باعث می شود اعتیاد را درمان کنیم باور به بقای انسان است که اگر این باور وجود داشته باشد کاری می کنیم که در پله های بعدی و زندگی های بَعدی آرام بیشتری داشته بایم و اگر فرد باور به بقایش نداشته باشد می گوید من که از بین می روم و جسمم هم که غذای کرم ها می شود پس تا جایی که می شود لذت ببرم و از آن استفاده کنم.
بسیاری از ما وقتی به مشکلی برمی خوریم می رویم سراغ کسانی که حالشان از ما بدتر است و می خواهیم مشکلاتمان را حل کنند. آن ها هم مرز بین ما و شیاطین را برمی دارند و مشکلات بیشتری برایمان ایجاد می کنند که همه این اتفاقات از کم ایمانی ما است. باید به مشکلاتمان زمان بدهیم چون زمان خیلی از مشکلات را حل می کند و باید به خدا بسپاریم.
ما بالاترین مقام را بین مخلوقات داریم و حال می رویم سراغ اجنه تا مشکلاتمان را حل کنند!! من با تفکرم می توانم مشکلاتم را حل کنم و تنها باید از خداوند کمک بگیرم.
ما اگر مسئله ای داریم باید آن را عمقی حل کنیم نه اسمی یا اینکه نباید مشکل را قایم کنیم مثل روش های ترک اعتیاد که در واقع مشکل را قایم می کرد و حل نمی کرد.
در کل جهان بینی را برای این آموزش می گیریم تا کاربردی کنیم و به صلح و آرامش برسیم. وقتی می بینیم در کنگره رعایت نظم و ادب باعث بقای کنگره است پس همه باید از این قوانین تبعیت کنیم. زندگی سالم در صورتی می توانیم داشته باشیم که افکار و اندیشه مان سالم باشد.
سکوت نبودن ها در این سی دی منظور کسانی هستند که در دنیای دیگر یا در فرکانس دیگر هستند مثل فرشته ها و نمی توانند چیزی در مورد این بُعد از حیات ما بگویند چون تجربه ای از این حیات ندارند مگر آن را تجربه کنند همانطور که ما هم نمی توانیم نظری در مورد بعد دیگر حیات داشته باشیم، البته ما آن را تجربه کرده ایم اما یادمان نمی آید.
آن چیزی که ما را برای مشاهده ی سایه به سایه (زندگی پس از مرگ) جذب می کند، حس یا جاذبه ی حس است که می خواهیم در آن قرار بگیریم و اینکه واقعا برای ما جاذبه داشته باشد یا نه یا ترس در موردش داشته باشیم یا خیر، به گذشته ما بستگی دارد و هر کس در پیش وجدانش می داند که چکار کرده است و کسی که مطابق فرمان عمل کرده باشد ترسش خیلی کمتر است.

در ادامه توضیحات کمک راهنما، خانم نسیم عزیز در مورد سی دی "روان":
مثلث درمان اعتیاد جسم، روان و جهان بینی است و مهندس عقیده دارند که در کل انسان یعنی جسم، روان و جهان بینی. جسم که با ورزش و تغذیه مناسب و عدم استفاده از مخدرها، قرص ها، الکل و افکار منفی سلامتش حفظ می شود. جهان بینی را هم که زیاد در موردش توضیح دادیم. روان هم یعنی خلق و خو. وقتی شخصی پیش روانپزشک می رود، خلق و خویش مشکل دارد و با قرص حل نمی شود، شاید قرص کمی مشکلش را کنترل کند که پیشرفت نکند ولی اگر مصرف قرص قطع شود فرد برگشت می خورد پس باید تفکراتش تغییر کند تا بتواند روان سالمی داشته باشد.
روان شامل ۲ بخش می شود: یکی جسم یا فیزیولوژی که شامل ساختار مغز و تمام بدن است. کسی که دردی دارد از چیزی لذت نمی برد. فردی که دندان درد دارد هر چقدر هم از عشق برایش بگویی اصلا چیزی متوجه نمی شود.
و دیگری جهان بینی. کسی که قوانین را نمی داند و فقط در ضدارزش هاست یک بیمار روانی است مثل یک معتاد. نمی توان به فرد گفت که OT را بخور خوب می شوی و حتما باید روی جهان بینی فرد کار شود. حال اگر روی جسم و جهان بینی کار کنیم، شخصی با خلق و خوی متعادل ایجاد خواهد شد.
روش استفاده  هر چیزی را در بدو ورودش (
زمانی که برق تازه اختراع شده بود، همچنین فضای مجازی) نمی دانیم اما باید یاد بگیریم که خود را با آن وفق دهیم و درست از آن  استفاده کنیم. در کل استفاده درست از تکنولوژی به جهان بینی ما برمی گردد و جهان بینی مان باعث می شود که از آن درست استفاده کنیم یا نه! ما در طی روز چندین بار در دو راهی قرار می گیریم و اندیشه و تفکر ما باعث می شود مسیر درست را انتخاب کنیم. قبل از آمدن به کنگره در مورد خیلی از مسائل اطلاعات و آگاهی نداشتیم و مشکلاتی برای خودمان فراهم می کردیم. باید برای اینکه بتوانیم مشکلاتمان را حل کنیم، همواره در جریان آموزش باشیم.
در سی دی بیان می شود که این همه کلمه و زبان های مختلف از کجا آمده اند؟
سه حالت دارد، 1. هر کدام از یک سیاره آمده باشند یا 2. انسان های قبلی آن ها را درست کرده باشند که نمی شود انسان های اولیه ای که مثل میمون بودند و هیچ پوششی نداشتند نمی توانند کلمه ها را درست کرده باشند و یا 3. از جهان دیگری القا شده و به زبان های مختلف به انسان آموزش داده شده.
ما تصور می کنیم هندوها بت پرستند و خدایان متعددی دارند در حالی که آن ها هم به یگانگی خداوند ایمان دارند یا بودایی ها می گویند برای رستگاری نباید خواسته ای داشته باشی اما خیلی ها اینطور برداشت می کنند که طرف باید ساکت باشد تا بمیرد اما این یعنی عشق بلا عوض یعنی با علم به اینکه شخص اگر برایش کاری انجام دهم جبران نمی کند کار را انجام دهم که این در دین ما هم هست. پس قوانین در همه ی ادیان ثابت و
همه ادیان از یک دلبر صحبت می کنند.
ما براساس یک سیستم زندگی می کنیم آن هم یک سیستم برنامه ریزی شده و باید قبول کنیم که چرا نباید ضدارزش انجام دهیم، بدین دلیل که به خودمان باز می گردد و بحث قبول خدا نیست. اگر انسان باور به بقایش داشته باشد، نگاه به زندگی سطحی نیست و می داند بازتاب اعمالش به خودش بازمی گردد. اگر طبق قوانین سیستم جلو نروم، آرامش و آسایش از من گرفته می شود. اگر بخواهیم در زندگی به صلح و آرامش برسیم، لازمه اش جهان بینی است.
در ابتدا آگاهی ها کم بود و ما هر چه جلوتر می رویم آگاهی ها بیشتر می شود و ظرفیت انسان ها بیشتر. خداوند هر فردی را براساس ظرفیتش آزمایش می کند و هر چه آگاهی مان بالاتر رود آزمایش ها سخت تر می شود.
هر انسانی برای ادامه حیات باید جسم و جهان بینی اش را درست کند که در این صورت روانش هم درست خواهد شد.

جلسه با دعا پایان یافت
تهیه گزارش همسفر مرضیه
تهیه عکس همسفر مریم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر