لژیون خانم نسیم

تو می‌توانی همه آنچه که هست با نیروی عقل خویش تبدیل به بهترین کنی

 

گزارش عملکرد لژیون در روز دوشنبه

 

نوع مطلب :گزارش عملکرد لژیون ،

نوشته شده توسط:همسفر فاطمه


در ادامه انسان باید هر پله را بگذراند تا بتواند وارد مرحله بعدی شود و در اینجا وقتی شخصی به پله های بالاتری میرود و دانائیش بیشتر می شود مشکلات هم بیشتر و بزرگتر میشوند ولی چون انسان به دانایی بالاتری رسیده می تواند به راحتی از مشکلات بگذرد و آن را حل کند.

انسان در هستی همیشه در حال محک خوردن است برای اینکه بداند در کجای هستی است و در چه جایگاهی قرار گرفته است.انسان اگر هفتاد سال عبادت کند ولی یکبار اسیر شیطان شود هفتاد سال عبادت او از بین میرود."به نامش و به یاریش"

روز دوشنبه مورخ 96/6/13 لژیون با  دستور جلسه ی " سی دی پیدا کردن کلید" و "کتاب 60 درجه" راس ساعت 17:40شروع به کار نمود.

راهنمای عزیزم خانم نسیم اینگونه فرمودند:
اگر انسان در یک نقطه ای مانده و در جا زده باید از آن بگذرد و وارد مرحله بعدی شود.
استاد سیلور در ادامه شروع زایش طبیعت و زنده و بیدار شدن دوباره طبیعت را به آقای مهندس تبریک می گویند و به آقای مهندس می گویند که این شروع برای شما هم میتواند شروع یک زندگی تازه و رویش در درون و بیرون شما هم باشد.
انسان تا زمانی که خودش تلاش نکند و دنبال چیزی که دوست دارد نرود حتی اگر در کنار بهترین دانشمندان ،محققین و مخترعین هم باشد هرگز موفق نخواهد بود چرا مه با حرکت راه نمایان می‌شود
در کنگره هم تا زمانی که یک رهجو نخواهد آموزش بگیرد در او هیچ تغییری بوجود نخواهد آمد و یا مصرف کننده ای که خواسته ی درمان ندارد در دستور کار کنگره قرار نمی‌گیرد.
روشdst و راهنماها در گذشته بوده‌اند و این راهی را که ما می خواهیم برویم را قبلا رفته اند و ما باید در نظر داشته باشیم که در این راه جلو دارانی وجود داشته اند و ما باید توسط تجربه آنها و عملکرد خودمان مسیر را ادامه بدهیم زیرا هیچ کس نمی تواند به جای ما آن مسیر را برود
برای هر موضوعی همیشه یک جلو دار و راهنما وجود دارد ولی کسی نمی تواند کاری که به عهده ما است را برایمان انجام دهد.یک راهنما با رهجویش که در حال سفر است تمام مسیر را دوباره سفر می کند ولی نمی تواند به جای رهجویش سفر کند ولی در تمام مسیر کنار رهجو است.
در ادامه انسان باید هر پله را بگذراند تا بتواند وارد مرحله بعدی شود و در اینجا وقتی شخصی به پله های بالاتری میرود و دانائیش بیشتر می شود مشکلات هم بیشتر و بزرگتر میشوند ولی چون انسان به دانایی بالاتری رسیده می تواند به راحتی از مشکلات بگذرد و آن را حل کند.
انسان در هستی همیشه در حال محک خوردن است برای اینکه بداند در کجای هستی است و در چه جایگاهی قرار گرفته است.انسان اگر هفتاد سال عبادت کند ولی یکبار اسیر شیطان شود هفتاد سال عبادت او از بین میرود.
در مثلث تفکر که یک مثلث کامل است و اظلاعش شامل مبدأ مقصد و هدف است،ما باید یک نقطه ای را برای شروع در نظر بگیریم با یک هدفی و به یک جایی برسیم.
آقای مهندس در مسیر سفر وقتی یک پله را تغییر دادند و در آنجا تثبیت شد کلی تغییر در وجودشان پدید آمده بود و این کار در ایشان انرژی زیادی بوجود آورده بود. انسان اگر در مسیر ضد ارزشها یک پله به سمت صراط مستقیم برود پر از انرژی می شود و در اولین تغییر چنان انرژی زیاد است که می تواند در مقابل نیروهای منفی مقابله کند چون او دیگر آن انسان قبلی نیست و قویتر شده است و می تواند به راحتی از سد مشکلات بگذرد.همسفر نسیم
دوشنبه 20 شهریور 1396 12:06 ب.ظ
فاطمه جانم خداقوت
آرامش اجر خدمتت،موفق باشی
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر