تبلیغات
لژیون خانم نسیم - گزارش عملکرد لژیون در روز دوشنبه
لژیون خانم نسیم
تو می‌توانی همه آنچه که هست با نیروی عقل خویش تبدیل به بهترین کنی
انسان زمانی که از موضوعی ناراحت می شود نباید زود عکس العمل نشان دهد ناراحت شدن اشکالی ندارد بلکه واکنش منفی نشان دادن ایراد دارد و اگر سعی کنیم واکنش نشان ندهیم به مرور دیگر از چیزی ناراحت نمی شویم.وقتی انسان به این نقطه تفکر برسد که شخصی که ما را ناراحت کرده باید توانسته باشد اول خودش را ناراحت کند تا من را ناراحت کند قضیه فرق می کند و در اینجا دو نقطه تفکر در ما بوجود می آید یکی اینکه شخص می خواهد از من انرژی دزدی کند و دیگر اینکه شخص به قدری ناراحت است که نمی تواند بار خودش را تحمل کند و برای این می خواهد بارش را به من بدهد تا بتواند استراحت کند.


"به نام قدرت مطلق"

روز دوشنبه مورخ 96/07/09 لژیون با دستور جلسه مرور سی دی های "هفت خان و اهمیت خواب شب" با استادی خانم فاطمه، جهت آمادگی برای آزمون شعبه، رأس ساعت 17 شروع به کار نمود.

ابتدا مطالب سی دی هفت خان

انسان از روز ازل یک سفری را آغاز کرد که یک سفر گروهی بود و یک سفر انفرادی و باید این سفر را طی کند.یعنی انسان باید از بعضی مسائل بگذرد و برای رسیدن به یک مرحله باید توانسته باشد مراحل قبلی را گذرانده باشد. درست است که دیگران می توانند کمک زیادی به ما کنند برای عبور از هر مرحله ، ولی در اصل این ما هستیم که باید بتوانیم مراحل را شخصا بگذرانیم و دیگران در حاشیه قرار دارند.
همانطور که اسفندیار برای رسیدن به رویین دژ باید هفت خان را می گذراند و اگر در هر مرحله به پیروزی نمی رسید نمی توانست وارد مرحله و یا خان بعدی شود.
انسان هم تا یکسری از مسائل و مشکلاتش را حل نکند نمی تواند از آن عبور کند.
اگر انسانی زمین بخورد و خودش بلند نشود و دیگران او را از زمین بلند کنند باز هم زمین خواهد خورد و بلند شدن را نمی آموزد انسان برای رسیدن به قدرت و توانایی باید خودش از زمین بلند شود و قدرت و توانایی انسان در کائنات جا دارد.انسان باید این نیروها را پرورش بدهد چون کائنات و هستی به نیروهای خودشان نیازمندند.
ما نباید از دیگران انتظار داشته باشیم تا مشکلاتمان را حل کنند و در کتاب آسمانی هم گفته شده که هیچ نفسی بار نفس دیگر را نمی تواند بردارد.
وقتی مشکلی در زندگی برای انسان پیش می آید نباید گله گذاری یا ناشکری نمود و هی نگوییم چرا ؟ باید بدانیم این مشکل برای رشد کردن ما است و ما اگر بتوانیم مشکل را حل کنیم یک جهش کرده ایم.
انسان زمانی می تواند جهش کند و وارد خان بعدی شود که توانسته باشد خان های قبلی را حل کرده باشد.
انسان برای دریافت یکسری چیزها باید به آن ظرفیت لازم رسیده باشد 
سقفهای بلند وقتی از نور خورشید برخوردار می شوند که ابرهای تیره جا و مکان خود را برای امورات الهی که همان بارانهای آسمانی است باز نمایند و یا محل را ترک کنند.
برای انجام هر کاری علاوه بر خواسته ما یک حکم و تقدیر هم وجود دارد چه برای صلح و چه برای جنگ چه در راه فسق و فجور چه در راه تقوا.
تمام کسانی که در کنگره قوانین کنگره را زیر پا می گذارند حرف های راهنمایشان را گوش نمی کنند به درمان و رهایی نمی رسند.
محبت تا جایی خوب است که ادراک داشته باشیم و برایمان قابل فهم باشد.
قبل از آب شدن برفها جوانه ها را بکارید.قبل از اینکه زمان از دست برود و دیر شود باید بعضی از کارها را انجام داد و به اتمام رساند.

"اهمیت خواب شب"


استاد امین می گویند من چند سال مشکل خواب داشتم که علت آن مشکل دربیوشیمی بدنم بود.
آقای امین رفتن به پارک لاله و استخر شیرودی را دو بال پرواز می نامیدند برای کسانی که مشکل خواب را داشتند.
و می گویند تا زمانی که من از دیگران توقعی نداشتم یا از دست دیگران ناراحت نبودم مشکل خواب را هم نداشتم ولی زمانی که از دست دیگران ناراحت می شدم و یا خشم داشتم مشکل خواب را پیدا کردم.
انسانی که نمی تواند خوب بخوابد انرژی خود را از ذخایر بدنش،گوشت و پوست و استخوان به دست می آورد که در آینده آسیب زننده است.
انسان برای اینکه شب بتواند خوب بخوابد باید فرکانس و امواج مغزیش پایین باشد و نباید مسائل روز را هنگام خواب در ذهنش مرور کند تا ذهنش آرام باشد.
انسان باید درونش را پاک کند تا بتواند ذهن آرامی داشته باشد و بتواند رنجش و خشم و کینه و...را در خودش حل کند و اگر از کسی ناراحت است او را ببخشد و زمانی که انسان حالش بد است یا حالت خماری دارد می توان تشخیص داد که هنوز نتوانسته مشکلش را حل کند و شخص را ببخشد.پس اگر درونش را تزکیه و پالایش کرده باشد مشکل خوابش را می تواند درست کند.
و برای این کار باید دل انسان صاف شود و انسانها را ببخشد،مسئولیت اعمالش را بپذیرد و شروع کند به انجام کارهای مفید تا ذهنش آرام شود.
فرد زمانی که در جهت درست حرکت می کند ذهنش آرام می شود و زمانی که انسان ذهن و دلش بیمار شود با کوچکترین حرکت دیگران ناراحت می شود و می گوید که چرا فرد اینکار را کرد و.....
نور خورشید برای بازسازی مواد شبه افیونی بدن بسیار مفید است و همان تأثیر را که روی گیاه تریاک می گذارد را در بدن ما هم می گذارد.
هیچ وقت نمی توان خواب را از شب درست کرد و شخص باید حتما صبح زود از خواب بیدار شود و اگر بتواند هر روز یک ساعت خواب صبح را کمتر کند و زودتر بیدار شود شب زودتر خوابش می برد و باعث می شود که خوابش تنظیم شود.
القاء افکار منفی بر ذهن انسان از زمان سحر تا طلوع خورشید است و خوب است که در این زمان خواب باشیم.
جهت خوابیدن درست بر اساس مغناطیس بدن است وقتی شخصی میخوابد هاله یا کالبد دوم در یک متری انسان قرار می گیرد و شروع می کند به شارژ شدن و بخشی از این شارژ شدن به مغناطیس زمین مرتبط است و جهت مغناطیس زمین شمال به جنوب است و اگر شخصی می خواهد که خواب راحتی داشته باشد و شارژ شود باید عمود بر این مغناطیس بخوابد که جهت درست خوابیدن شرق به غرب است.
استاد امین می گویند من 6،7 سال مشکل خواب که داشتم متوجه شدم من در آن زمان جهت خوابم شمال به جنوب بود و وقتی در اطرافیان بررسی کردم متوجه شدم تمام آنهایی که جهت نادرست می خوابیدند همیشه با دیگران جنگ و دعوا داشتند.
کنگره برای درمان یکسری امکانات و لژیون را در اختیار ما قرار داده که بدون آنها درمان امکان پذیر نیست.
و کسی که خودش بخواهد مشکل خوابش را به تنهایی حل کند ده برابر سختر از این است که بخواهد از امکانات کنگره استفاده کند.وقتی شخصی برای مشکل خواب به پارک لاله میرود می تواند از انرژی جمع برخوردار شود.
استاد امین می گویند:شخصی که در اواخر سفر اول باشد و ساعت 9صبح از خواب بیدار شود به نظر من سفرش باطل است و توانسته 30درصد از خوابش را درست کند و کسی که به درمان رسیده باشد وقتی ساعت 7صبح شد دیگر نمی تواند بخوابد.
وقتی به پارک لاله می‌رویم این ما نیستیم که از پارک حمایت می کنیم بلکه این پارک است که ما را حمایت می کند چون آنجا باعث بوجود آمدن تغییر در ما می شود.
یکی دیگر از مسائل خواب داشتن جهانبینی و تفکر درست است.
انسان زمانی که از موضوعی ناراحت می شود نباید زود عکس العمل نشان دهد ناراحت شدن اشکالی ندارد بلکه واکنش منفی نشان دادن ایراد دارد و اگر سعی کنیم واکنش نشان ندهیم به مرور دیگر از چیزی ناراحت نمی شویم.وقتی انسان به این نقطه تفکر برسد که شخصی که ما را ناراحت کرده باید توانسته باشد اول خودش را ناراحت کند تا من را ناراحت کند قضیه فرق می کند و در اینجا دو نقطه تفکر در ما بوجود می آید یکی اینکه شخص می خواهد از من انرژی دزدی کند و دیگر اینکه شخص به قدری ناراحت است که نمی تواند بار خودش را تحمل کند و برای این می خواهد بارش را به من بدهد تا بتواند استراحت کند و اصولا آدمهایی که فشار عصبی دارند و عصبانی هستند اینگونه اند برای همین شما نباید بارشان را به رودخانه بریزید یا روی سرشان بزنید و نگه داشتن بارشان کار سختی است ولی اگر این کار را انجام دهیم آنها بارشان را زمین می گذارند و میفهمند که بدون بار سبکترند و به راحتی می توانند حرکت کنند.
انسان ها دارای سه لایه هستند لایه اول "ماسک" : انسانها می خواهند خودشان را خوب نشان بدهند یک انسان فهمیده،دانا،زحمتکش،با تجربه در دانشگاه یک ماسک می زند در کنگره یک ماسک دیگر و در کنار دوستان هم ماسکی دیگر
لایه دوم : "تاریکی و پلیدی و شیشه خورده ها"
لایه سوم:انسان هایی که خوبیشان توسط تاریکی و بدی اسیر شده باشد و این دسته از وضعیت خودشان خسته شده اند و می خواهند از این وضعیت نجات پیدا کنند.
انسان برای اینکه بتواند به آرامش ذهن برسد باید از لایه دوم عبور کرده باشد.

تهیه گزارش و تایپ :همسفر فاطمه

.

نوع مطلب : گزارش عملکرد لژیون، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

چهارشنبه 12 مهر 1396 08:36 ق.ظ
فاطمه جانم ممنون و خداقوت
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ


ما به عنوان همسفر در این مجموعه خدمت می‌کنیم. ابتدا برای آموزش درست دیدن و در ادامه درست خدمت کردن به خویش و سایر مخلوقات گرد هم آمدیم.در جهت افزایش دانایی خویش راهنما برایمان تعیین می‌شود و سپس باید دنبال آموزش باشیم.هدف در نهایت درک محبت واقعی است و تبدیل به ذراتی بدون ناخالصی ،تا تمامی هستی را دوست بداریم

مدیر وبلاگ : همسفر نسیم
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی