لژیون همسفر نسیم
تو می‌توانی همه آنچه که هست با نیروی عقل خویش تبدیل به بهترین کنی
ما باید باور کنیم که وعده خداوند دروغ نیست و هستی دارای نظم و حساب و کتاب است و انسان همین صور آشکار نیست
در جزء، جزء بدن ما هم این قضیه صادق است و اگر انسان از راه صراط مستقیم خارج شود چوبش را می خورد.

"به نام خداوند هستی بخش"

گزارش عملکرد لژیون در روز پنجشنبه مورخ 96/07/27 با دستور جلسه سی دی"گلریزون"رأس ساعت 19:10بااستادی خانم فاطمه شروع به کار نمود.

اگر بنایی آباد باشد ولی ساکنین آن خراب باشند بنا هم آرام آرام رو به خرابی می رود ولی  ساکنین آباد می توانند بناهای خراب را بازسازی کنند.و این ساکنین و بناها در همه قسمتها می تواند باشد از جمله جسم انسان ،یک خانواده،شهر یا کشور.
اگر جسم ما ساکن فهمیده و عاقلی داشته باشد می تواند تصمیمات درستی بگیرد و بنایش سالم بماند اما اگر ساکن این شهر انسان نادان و بهم ریخته ای باشد شهر را که همان جسم است به نابودی می کشاند.
تخریب شهر وجودی بر 2-مبناست 1-مراقبت از جسم 2-افکار و اندیشه است.
ما با نداشتن تغذیه مناسب و داشتن افکار منفی و نا آرام،به تدریج به جسممان آسیب می زنیم.منظور از تغذیه سالم غذای گرانقیمت نیست بلکه منظور خوراکی‌های مفید و با ارزش است.
ما باید طب سنتی را هم مد نظر داشته باشیم. بعضی‌ها از طب سنتی به نام امامان و پیامبران سو استفاده می کنند که در اینجا ما باید آگاه باشیم.مثلا شخصی ضربه مغزی شده و همه پزشکان قطع امید کرده اند اما شخصی بگوید من قطره 124هزار پیامبر را دارم که اگر به شخص بدهید شفا میابد.
طب سنتی یک سخن بسیار عظیمی دارد که می گوید"غذای ما دوای ماست و دوای ما غذای ماست"که باز هم در اینجا به تغذیه اشاره شده که تغذیه چقدر می تواند بر روی سلامت ما اهمیت داشته باشد.حتی شخصی که ویتامین بدنش کم است به جای خوردن داروی جایگزین از خوراکی‌های سالم استفاده کند.
مهندس می گویند یکروز امین داشت درباره نوع تغذیه ما انسانها صحبت می کرد که چقدر تغذیه ما شبیه به نوع تغذیه خوک و کروکدیل شده چون این دو حیوان خوراک تازه خود را می گذارند چند روز بگذرد و بگندد بعد استفاده می کنند و ما هم خوراکمان یا به صورت کنسرو است و یا داخل فریزر تا چند ماه می ماند بعد از آن استفاده می کنیم.
بعضی انسانها با وجود تغذیه ناسالم و افکار منفی به جسم سیگار و مشروب و انواع مخدرها را هم اضافه می کنند.
افکار منفی شامل نا امیدی،از دست دادن اعتماد به نفس،خود را بدبخت و قربانی دانستن و.....
اعضای یک خانواده مهم است که در سلامت جسم و روان باشند و ممکن است مشکل یکی از اعضاء خانواده بقیه را هم به نابودی بکشاند.
ساکنین یک لژیون هم می توانند به همراه راهنما با رعایت نکردن قوانین کنگره آن جا را به نابودی بکشانند.
این انسانها هستند که رودها را آلوده می کنند،برای ساختمان سازی جنگلها را از بین می برند قوانین کشور و یا راهنمایی و رانندگی را رعایت نمی کنند.
ساکنین یک شعبه می تواند بیشترین رهایی ها را داشته باشد یا به بهترین شکل و با امکانات خوب اداره شود و یا ساکنین یک شعبه می توانند آن جا را تبدیل به ویرانه کنند. در همه جا ساکنین با عملکردشان انتخاب می کنند که چگونه بنایی داشته باشیم.
در جایی که صداقت و درستی نباشد نور از بین می رود و ظلمت و تاریکی و نور حسرت و شیطانی پدید می آید.
در کنگره حدود بیست هزار نفر به درمان رسیده اند و کنگره یک مسؤلیت بزرگ بر گردن دارد تا بتواند علم و دانش کنگره را در اختیار دیگران قرار دهد و هر کس می تواند در رشته هایی که مربوط به اعتیاد است تحصیل کند تا بتواند انسانهای بیشتری را به درمان و رهایی از این بیماری برسانند.
مجامع علمی چشمشان به ماست و رسیدن به این موضوع مقداری زمان می برد.
اعمال ما در کنگره نقش کلیدی دارد که همچنان بهترین گروه بمانیم و دیگران به ما اعتماد داشته باشند و یا بدترین گروهها باشیم.
در مجامع علمی و گروهها ی دیگر می گویند شیشه درمان ندارد و در اینجا یک سوال پیش می آید که مگر هروئین و تریاک و دیگر مواد برای شما قابل درمان است که فقط شیشه را می گویید درمان ندارد و اعتقاد آنها این است که اعتیاد یک بیماری مرموز پیشرونده و غیر قابل درمان است ولی کنگره توانسته یک شیشه ای را هم به تعادل و درمان برساند.
در راه صراط مستقیم 2مسئله وجود دارد یکی صبر است و دیگری داشتن قلبی بسیار بزرگ تا به هدف برسید.در راه صراط مستقیم باید بدانیم اگر شخصی کاری انجام می دهد که درست نیست و به دیگران آزار می رساند این عملش بابت بیماری و نادانیش است و عاشقانه باید دیگران را ببخشیم و بدانیم انسانها دارای دو قطبند که یکی رذایل و دیگری فضایل است و این دو قطب در همه انسانها وجود دارد و حتی ممکن است انسان از نزدیکترین شخص به خودش هم ضربه بخورد و ما نباید فکر کنیم همه انسانها پاک و درستکارند.
بعضی از انسانها فقط به ظاهر توجه می کنند و ظاهر را درست می کنند مثلا بینی را عمل می کند ولی مشکل کلیه دارد و آن را حل نمی کند.
ما باید باور کنیم که وعده خداوند دروغ نیست و هستی دارای نظم و حساب و کتاب است و انسان همین صور آشکار نیست و در جزء، جزء بدن ما هم این قضیه صادق است و اگر انسان از راه صراط مستقیم خارج شود چوبش را می خورد.
ما در مشکلات زانوی غم نباید بغل بگیریم یا شکوه و شکایت کنیم زیرا شاید در پس هر مشکلی یک اتفاق نیکو وجود داشته باشد و انسان درسهای بسیاری را از آن موضوع بیاموزد در اینگونه مواقع انسان با فکر و دانا به این فکر می کند که چرا این مشکل بوجود آمده و بعد درصدد حل مشکل بر می آید و این برایش درسی می شود تا در آینده دیگر این مشکل برایش بوجود نیاید.
مهندس می گوید ما باید پایه های مالی کنگره را خودمان قوی کنیم و یک کمکی هم برای دولت باشیم و یک ساکن نمونه باشیم و از صراط مستقیم خارج نشویم و برای این امر احتیاج به 3چیز داریم.1-مسئله علم و دانش 2-تربیت متخصص که کار بلد باشد3-پول.
دربار اعتیاد تقریبا 3000مقاله در باره اعتیاد است ولی آیا تا به حال کسی توانسته یک شیشه ای را به درمان و تعادل کامل برساند ولی کنگره این علم را تولید کرده و ترک با درمان فرق دارد در کنگره درمان را اینگونه عنوان می کنند که شخص پس از درمان اگر در یک انبار تریاک یا هروئین باشد باید به راحتی بتواند بخوابد و اینجاست که می گوییم شخص درمان شده است.
پولی را که طبق قانون یازدهم از سبد جمع می کنیم فقط می توانیم چاله را پر کنیم یعنی خرج چای و پول آب و برق هر شعبه شود ولی در کنگره دره هایی هم وجود دارد که برای پر کردن آن باید کوه را کند تا داخل دره را پر کرد و ما برای جا و مکان هر شعبه احتیاج به پول زیادی داریم که برای این کار شماره حساب مالی برای زمین گذاشتیم تا هر کس می تواند برای زمین کنگره به آن حساب پول بریزد و این پولها مستقیم به حساب می رود و هیچ کس نمی تواند از این پولها سو استفاده کند و ما باید روی پای خودمان بایستیم و نباید وابسته به هیچ نهادی باشیم.


تهیه گزارش:همسفر فاطمه
تهیه عکس : همسفر مریم نظری

نوع مطلب : گزارش عملکرد لژیون، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

یکشنبه 30 مهر 1396 01:26 ب.ظ
فاطمه جانم و مریم عزیزم سپاس و خداقوت
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ


ما به عنوان همسفر در این مجموعه خدمت می‌کنیم. ابتدا برای آموزش درست دیدن و در ادامه درست خدمت کردن به خویش و سایر مخلوقات گرد هم آمدیم.در جهت افزایش دانایی خویش راهنما برایمان تعیین می‌شود و سپس باید دنبال آموزش باشیم.هدف در نهایت درک محبت واقعی است و تبدیل به ذراتی بدون ناخالصی ،تا تمامی هستی را دوست بداریم

مدیر وبلاگ : همسفر نسیم
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی