لژیون همسفر نسیم
تو می‌توانی همه آنچه که هست با نیروی عقل خویش تبدیل به بهترین کنی

گاهی در زندگی کوچکترین مسئله بین دو شخص باعث بوجود آمدن مشکلات بزرگ می شود اگر یک سد بزرگ یک ترک کوچک بردارد و ما نتوانیم آن را ترمیم کنیم سد به آن بزرگی و با عظمت ویران می شود و در زندگی اگر مشکلی برایمان پیش بیاید و موضوعی از طرف مقابل بوجود آمده باشد باید با صحبت کردن و منطقی بودن بتوانیم مشکل را مطرح و حل نماییم در غیر اینصورت مشکلات روی هم جمع شده و مانند سد زندگیمان متلاشی می شود.

«به نام حضرت دوست که هر چه دارم از اوست»

روز پنجشنبه مورخ 96/08/18با دستور جلسه سی دی "ازدواج"و با استادی خانم فاطمه و خانم معصومه رأس ساعت 16:45دقیقه شروع به کار نمود.

در ادامه راهنمای عزیزم خانم نسیم اینگونه فرمودند:
بعضی از انسانها در ظاهر سالم و بی عیب و نقص به نظر می رسند ولی در باطن اینگونه نیستند.
مهندس در این سی دی می فرمایند ما نسبت به چیزهایی که مشاهده می کنیم و نسبت به شرایط،و مواردی که به کنگره مرتبط است دستور جلسات را می گذاریم مثلا زمانی که در کنگره فضولی زیاد باشد یا آداب و معاشرت را ندانند در این باره دستور جلسه می گذاریم. در آداب و معاشرت باید اشخاص نوع غذا خوردنشان درست باشد نباید هنگام غذا خوردن از قاشق و چنگال و بشقاب صدا در بیاید و باید قاشق را با دست راست و چنگال را با دست چپ گرفت و با پشت چنگال داخل قاشق ریخت و باید صاف نشست و قاشق را بالا برد و در دهان گذاشت نه اینکه سر را به طرف قاشق برد.
در قدیم ورزش ازدواج و چیزهای دیگر به روش سنتی بر گزار میشد ولی الان همه چیز مدرن شده حتی سن ازدواج که در تمام دنیا سن ازدواج بسیار بالا رفته است انسان ها در ازدواج به 3گروه تقسیم می شوند و یک مثلث بوجود می آید.
1-گروهی که ازدواج کرده اند.
2-گروهی که ازدواج کرده ولی به واسطه مرگ یا طلاق از هم جدا شده اند.
3-گروهی که ازدواج نکرده یا در شرف ازدواجند.
در زندگی ما خیلی از مسائل ر هنر می دانیم مانند تحصیلات یا روش دی اس تی و......ولی اگر شخصی بتواند زندگیش را حفظ کند هنر کرده است.
گاهی در زندگی کوچکترین مسئله بین دو شخص باعث بوجود آمدن مشکلات بزرگ می شود اگر یک سد بزرگ یک ترک کوچک بردارد و ما نتوانیم آن را ترمیم کنیم سد به آن بزرگی و با عظمت ویران می شود و در زندگی اگر مشکلی برایمان پیش بیاید و موضوعی از طرف مقابل بوجود آمده باشد باید با صحبت کردن و منطقی بودن بتوانیم مشکل را مطرح و حل نماییم در غیر اینصورت مشکلات روی هم جمع شده و مانند سد زندگیمان متلاشی می شود.
یکی از معجزات هستی این است که هیچ موجودی شبیه یکدیگر نیستند و این حتی در گیاهان و درختان هم صادق است حتی دو تا درخت گیلاس هم کاملا شبیه هم نیستند و یا دوقلوها حتی در دوقلوها حتی اثر انگشت هیچ انسانی شبیه هیچ انسان دیگری نیست. در زندگی باید چند مورد را مورد توجه قرار داد یکی اینکه زوجین باید با احترام با هم برخورد کنند و در مسائل نباید یکدیگر را تخریب کنند بخصوص کنار شخص دیگر و یا فرزندان و رعایت آداب و نزاکت یکی از اساسی ترین چیزها در روابط انسان ها است.
مسئله دیگر رعایت بهداشت طرفین است زن و مرد نباید در منزل و در کنار هم از لباس نامناسب استفاده کنند و یا بدنشان بوی عرق و بوی بد بدهد و وقتی می خواهند بیرون بروند لباس خوب و تمیز بپوشند و به سرو وضع خود برسند البته منظور عمل های جراحی نیست که بعضی از انسانها بخصوص خانم ها برای بیشتر دیده شدن انجام می دهند.این عمل ها برای اشخاصی است که در دیسکوها و یا کافه ها کار می کنند نه برای خانم های کم سن ایرانی.
زن و مرد نسبت به قدرت بدنی که دارند کار می کنند و یک آقا باید هزینه زندگی همسرش را بدهد و اگر اموال زیادی دارد باید چیزی به نام همسرش نماید البته در اینجا نباید سوءاستفاده از این صحبت ها بوجود بیاید.
در روابط یک مثلث می توان ترسیم کرد که یکی از اضلاع آن زن و دیگری مرد و قاعده مثلث روابط فی مابین است در این روابط برای شروع زندگی نباید از طرف مقابل انتظار داشت که صد در صد به خواسته های ما نزدیک باشد بلکه اگر هفتاد درصد هم نزدیک بود می توان زندگی را شروع کرد .در این روابط زن و مرد باید به یکدیگر احترام بگذارند و اگر یکی از آنها رنگ زرد و دیگری رنگ قرمز را دوست دارد نباید خواسته شان را به یکدیگر تحمیل کنند بلکه باید یک رنگ را که هر دو دوست دارند انتخاب کنند و این در همه چیز و در تمام موارد صادق است و زوجین باید روی نقاط مشترک یکدیگر کار کنند و انسان ها یی که روی روابط غیر مشترک یکدیگر توجه می کنند بسیار ابله هستند و زوجین هر چقدر روی نقاط مشترک یکدیگر توجه کنند به سمت قاعده مثلث کشیده می شوند و یک خط صاف درست می شود که در اصل زن و مرد با هم یکی می شوند و این یعنی یک زندگی ایده آل.
 اگر در کنگره هم ما توجه خود را روی نقاط غیر مشترک بگذاریم تا یک هفته کنگره نابود می شود و ما در کنگره با دین و مذهب و ملیت و یا هر چیز غیر مشترک کاری نداریم بلکه برای درمان اعتیاد و رسیدن به جهان بینی و رسیدن به تعادل کنار یکدیگریم و با مسائل دیگر کاری نداریم.
ما باید بدانیم بد و بیراه گفتن یا انجام هر کار ضد ارزش باعث می شود در بدن ما بیماری تولید شود و مانند سمی است که خورده ایم.
ما بیش از 150نوع بیماری روانی و سایکوزوماتیک داریم و این بیماری ها به خاطر ضد ارزشها است چون کائنات بسیار حساب شده عمل می کند و هر عملی عکس‌العمل را بوجود می آورد و ما اگر در برابر انسان هایی که به ما بدی می کنند عکس العمل نشان ندهیم و بدانیم که کار آن ها از روی جهل و ناآگاهی است دیگر از آنها ناراحت نمی شویم و باید بتوانیم دیگران را ببخشیم نه اینکه کینه به دلمان راه بدهیم و باعث بوجود آمدن بیماری در بدنمان شویم.
در قدیم ازدواج ،خانه و لوازم خانه و....بسیار ساده بود و سنتی ولی حالا همه چیز سطح بالا و مدرن شده و این ها ازدواج را سخت و مشکل کرده اند.
زایمان های الان به خاطر اینکه خانم ها فکر می کنند درد کمتری دارد بیشتر سزارین است و نمی دانند با این کار چقدر برای بدنشان مشکل درست می کنند و یا به خاطر اینکه هیکلشان خراب نشود به بچه شیر نمی دهند و با این کار هم بچه آسیب می بیند هم خودشان بیشتر در معرض سرطان و یا بیماری های دیگر قرار می گیرند و امکانات زیادی در اختیار بچه قرار می دهند و در آخر یک بچه لوس و ننر و مریض پرورش می دهند. 
در زندگی باید تغذیه درست و ورزش را مد نظر داشت و خانم ها باید روزی 5000قدم پیاده روی کنند تا بیمار نشوند و بیشتر بیماری خانم ها بیماری عروق و قلبی است و این به خاطر عدم تحرک و تغذیه نا مناسب است.
در مثلث عشق که اضلاع آن شامل حس ، سایه و جاذبه است و ما نمی توانیم فقط به سایه که شخص است توجه کنیم و وقتی شخصی می گوید من حس ازدواج ندارم نباید به او اصرار کنیم تا ازدواج کند اگر حس وجود نداشته باشد جاذبه ای هم بوجود نمی آید و زمانی که حس بوجود آمد جاذبه افرادی را در مسیر فرد قرار می دهد تابتوان یکی را از بین آن ها انتخاب کرد.


تهیه گزارش:همسفر فاطمه

نوع مطلب : گزارش عملکرد لژیون، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

یکشنبه 21 آبان 1396 10:58 ب.ظ
فاطمه ی خوبم برای زحماتت ممنون و پاداشت آرامش و دانایی روزافزون
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ


ما به عنوان همسفر در این مجموعه خدمت می‌کنیم. ابتدا برای آموزش درست دیدن و در ادامه درست خدمت کردن به خویش و سایر مخلوقات گرد هم آمدیم.در جهت افزایش دانایی خویش راهنما برایمان تعیین می‌شود و سپس باید دنبال آموزش باشیم.هدف در نهایت درک محبت واقعی است و تبدیل به ذراتی بدون ناخالصی ،تا تمامی هستی را دوست بداریم

مدیر وبلاگ : همسفر نسیم
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی