لژیون همسفر نسیم
تو می‌توانی همه آنچه که هست با نیروی عقل خویش تبدیل به بهترین کنی

تقدیر بر اساس اعمال و تفکرات ما در گذشته رقم می خورد ما همین جایی که هستیم بهترین نقطه برای ما است و این عین عدالت است چون بودن در این جایگاه را خودمان در گذشته برای امروزمان رقم زده ایم چه خودمان این را قبول داشته باشیم چه نه و تمام اینها در لوح محفوظ ما ضبط شده هر چند ما آن را فراموش کرده باشیم.


"به نام قدرت مطلق"

روز دوشنبه مورخ 96/0920 لژیون با دستور جلسه نکاتی از سی دی های(عقاب درون،یادآوری،نتیجه و فراز و نشیب) با استادی راهنمای عزیزم خانم نسیم و خواهران خوبم رأس ساعت 17:10شروع به کار نمود.

"سی دی عقاب درون"خانم فاطمه
هیچ انسانی با دعا و مدیتیشن و انرژی درمانی نمی تواند به آرامش همیشگی برسد و تنها راه رسیدن به آرامش واقعی انجام ندادن ضد ارزشها است و مدیتیشن و انرژی درمانی مقطع کوتاهی انسان را در آرامش نگاه می دارند و باعث می شوند در لحظه انجام آن ما فقط روی یک موضوع تمرکز کنیم و انرژی هایی را که ما در جاهای دیگر خرج می کنیم را درست استفاده کنیم.
بعضی از انسانها می خواهند از کوتاهترین راه بیماریشان را درمان کنند یا به آرامش برسند که همان انرژی درمانی و مدیتیشن و......است ولی هیچ کدام از این ها بدون تزکیه و پالایش ما را به خواسته مان نمی رساند اینها خوبند.ولی مقطعی هستند ولی انسان اگر درونش را تزکیه و پالایش کند به نتیجه می رسد.
در درون همه انسان ها عقاب وجود دارد و عقاب یک تمثیل است و اگر هر انسانی بتواند عقاب درونش را آموزش دهد می تواند آن را به پرواز در آورد زیرا عقاب پرنده ای است تند و تیز و نگاه نافذ و عمیقی دارد و شکارش را از بالا ترین نقطه به خوبی تشخیص می دهد و بدون ذره ای اشتباه شکار خود را می گیرد و یکی دیگر از صفات عقاب که شاید نتوان باور کرد این است که بسیار با تفکر عمل می نماید و برای قرار گرفتن در هر جایگاهی بارها آن را مورد بررسی قرار می دهد و آشیانه اش را در بالاترین نقطه می سازد تا هیچ موجودی به آن دسترسی نداشته باشد و روی لانه اش را پوششی قرار می دهد که به راحتی قابل شناسایی نباشد و تمام این ویژگی ها در انسان هم صادق است و اگر انسان به جایگاه بالای انسانی رسید باید تمام تلاش و کوشش را کند تا بتواند جایگاهش را حفظ کند.
کلام در بیان اثر دارد ولی کلام بدون عمل هیچ ارزشی ندارد اما انسانی که عملکرد دارد می تواند روی نوک قله قرار بگیرد.مثلا به شخصی مهربانی کرده ایم اگر از شخص توقع جبران نداشته باشیم عملکرد درست داشته ایم.
انسان با کالبد خود نمی تواند به هر جایی برود ولی با تزکیه و والایش می توان این کار را انجام داد و انسان های کمی هستند که می توانند این کار را انجام دهند.
بعضی از مصرف کنندگان مواد مخدر هم قادر به دیدن بعضی از چیزها هستند اما آن چیز ها از جنس خودشان و شیطانی هستند و شخصی که با مواد وارد دنیای دیگری می شود بسیار به خودش آسیب می زند.
تنها راه عقاب شدن همان تزکیه و پالایش است و عقاب را نمی توان به راحتی شکار کرد مگر با مکر انسانی و اگر دید عقابی شکار شده حتما بیمار بوده و اگر انسانی جسم و روح و روانش بیمار شود و سیستم ایکس بذنش خوب کار نکند زود فریب می خورد و شکار می شود و عقاب بودن نشان فر ایزدی است.

"سی دی یادآوری"خانم آذر
انسان های نخستین چون زبان بلدنبودند از طریق ایما و اشاره و نقاشی کردن با یکدیگر ارتباط برقرار می کردند و ذره ذره یاد گرفتند که چگونه صحبت کنند.
در کنگره هم افرادی که یکدیگر را نمی شناسند ذره ذره یاد می گیرند تا به یکدیگر محبت کنند.
هستی مانند مدرسه است و ما در مدرسه هم چیزهای جدید را می آموزیم و هم چیزهایی را هم که فراموش کرده ایم را به ما یاد آوری می کند.کنگره هم این کار را انجام می دهد و در انجا ما آموزش می بینیم و آموزش ها باعث می شود تا انسان هایی که خود واقعی و درونشان را از یاد برده اند بتوانند خود را بهتر بشناسند.
وادی اول می گوید با تفکر ساختارها آغاز می گردد و ما باید قبل از انجام هر کاری اول به درستی فکر کنیم و هیچ کس به اندازه خود انسان نمی تواند برای خودش تفکر کند و برای همین است که مطالب وادی ها برای ما بسیار آشنا هستند.
بعضی ها مدتی در کنگره می مانند و بعد از مدتی از آنجا می روند و اشخاصی هم که به آموزش های کنگره عشق می ورزند در آنجا می مانند و این عشق را به دیگران هم تقدیم می کنند کنگره از یک نقطه شروع شد و اکنون به یک جمع بزرگ تبدیل شده که بر مبنای عشق و محبت دارند تلاش و کوشش می کنند و به تمام این انسان ها از طرف خداوند کمک می شود.
در قبیله سرخپوستان رئیس قبیله براساس عقل و خرد انتخاب می شود در کنگره هم هم راهنما اینگونه انتخاب می شود ولی هیچ تضمینی وجود ندارد که یک راهنما همیشه خوب بماند ودر کنگره شخصی هم وجود دارد که به راهنما ها نظارت داشته باشد.
هر کس باید پایه‌های مالیش را محکم کند و با هر در آمدی باید بتواند پس انداز کند البته نباید خساست کرد و باید کارهای ضد ارزش را کنار گذاشت تا فرامین خداوند را مانند زکات دادن اجرا کرد تا در پناه آن راحت زندگی کنیم.

"سی دی نتیجه"خانم فرشته
استاد درباره مثلث جهان بینی که اضلاع آن شامل جسم و روان و جهان بینی است صحبت می کند که باید هر سه اضلاع به یک اندازه باشند و برای درمان با هم به تعادل برسند و ما نمی توانیم فقط روی یکی از اظلاع تمرکز کنیم.
همه انسان‌ها روی زمین از نظر معنوی و تفکر ذره ذره دور شدند و همه می خواهند هر چیزی به نفع خودشان باشد و انسان ها آنقدری که به ظاهرشان توجه می کنند به باطن و درونشان و بیماری های که در بدن دارند زیاد توجه نمی کنند.
یک شخص به به ظاهرش و برطرف کردن عیب های ظاهریش اهمیت می دهد ولی بیماری یبوست دارد که مادر تمام بیماری هاست و آن را نادیده می گیرد.
بدن ما از نظر پروتئین و ویتامین ها بسیار فقیر است و این هیچ ربطی به امکانات ندارد و به خاطر مصرف نادرست و غلط مواد غذایی است که ما استفاده می کنیم و نوع خوابمان است که شب ها دیر می خوابیم و مجبوریم صبح زود برای کار بیدار شویم که اینها باعث بیماری و سکته در بدن می شوند.
یک معلم وارد روستایی می شود و می خواهد انسان های آنجا را با سواد کند اما یکی از اشخاص روستا که خودش نیز بی سواد بود،و انسانی بود که از دیگران سو استفاده می کرد وقتی موقعیت خودش را در خطر دید از معلم خواست تا یک مسابقه برگزار کنند و خواست هر کدام با شیوه خودشان مار را به مردم روستا نشان دهند تا ببینند مردم کار کدامشان را زودتر تشخیص می دهند و معلم نام مار را نوشت و مرد مار را نقاشی کرد مردم تا چشمشان به نقاشی افتاد آن را تشخیص دادند و هیچ کدام سعی نکردند تا نام مار را بخوانند و این در زندگی بسیاری از ما وجود دارد که بسیار ظاهر بین هستیم و نباید هر چیز را فقط از روی ظاهر آن قضاوت کرد.
ما باید در هر چیزی حس آن را داشته باشیم و اگر این حس در ما وجود نداشته باشد هر قدر هم روی جهان بینی خودمان کار کنیم نمی توانیم جاذبه ایجاد کنیم .
 یک نفر عاشق شخصی شده و او را دوست دارد اگر عشقش واقعی و عمیق باشد نباید بایک جواب نه  میدان را خالی کند و باید آنقدر سماجت کند تا به خواسته اش برسد ما هم در مراحل زندگی برای رسیدن به خواسته مان باید اینگونه عمل کنیم تا به اهدافمان برسیم.
برای جاذبه انسان باید لباس مناسب بپوشند و یک خانم یا آقا برای همسرانشان و در خانه لباس خوب و تمیز بپوشند و خوش بو باشند تا دافعه بوجود نیاید.
یک شخصی که وارد کنگره می شود خودش باید حس، اشتیاق و خواسته درمان را داشته باشد تا به درمان برسد و هیچ کس را نمی توان به زور به درمان رساند یک شخص12 سال در زندان بوده و می گفت من تمام این 12سال سختی های آن را تحمل کردم تا زمانی که آزاد شدم بروم و هروئینی را که در خانه مخفی کرده بودم را مصرف کنم.
یک کمک راهنما باید بتواند با جاذبه حس را در رهجو ایجاد کند تا خواسته در رهجو خودش بخواهد که به درمان برسد برای این کار احتیاج به رشوه دادن یا چیزی نیست و باید بین راهنما و رهجو احترام مسالمت آمیز وجود داشته باشد تا بتوانند مشکلاتشان را بر طرف کنند.
در آموزش اگر جاذبه وجود نداشته باشد حس هم بوجود نمی آید و اگر روش دی اس تی جذابیتی نداشته باشد سقوط آزاد رفتن هم برای رهجو جذابتی ندارد.

"سی دی دی فراز و نشیب"راهنمای عزیزم خانم نسیم
تقدیر بر حسب شانس نیست و هر شخص خودش تقدیرش را با عملکرد امروزش رقم می زند و هر تقدیری با پیشینه و عملکرد امروز ما رقم می خورد و هیچ چیزی در زندگی سانسی و اتفاقی نیست و حتما من باید در آن موضوع یا در کنار آن افراد که در زندگی من قرار دارند باید آموزش هایی را ببینم.
تقدیر بر اساس اعمال و تفکرات ما در گذشته رقم می خورد ما همین جایی که هستیم بهترین نقطه برای ما است و این عین عدالت است چون بودن در این جایگاه را خودمان در گذشته برای امروزمان رقم زده ایم چه خودمان این را قبول داشته باشیم چه نه و تمام اینها در لوح محفوظ ما ضبط شده هر چند ما آن را فراموش کرده باشیم.و همه چیز براساس پیشینه ما رقم خورده است و سرنوشت حتما برای ما رقم می خورد اگر سرنوشت ما این بوده که همسر یک مصرف کننده باشیم با طلاق گرفتن نمی توانیم سر نوشت را تغییر دهیم و اگر این کار را کنیم باز در زندگی با یک مصرف کننده زندگی می کنیم مثلا شخصی از همسر مصرف کننده جدا می شود اما در آینده فرزندش مصرف کننده می شود در اینجا و مشکلات ما باید بتوانیم مشکلات را حل کنیم تا بتوانیم از آن بیرون بیاییم نه اینکه از مشکلات فرار کنیم.
ما در زندگی به صورت گروهی بازی می کنیم و این یک بازی انفرادی نیست و حتی بال وقتی بال زدن یک پروانه روی جابه جا ئی هوا در کره زمین و تمام کهکشان هاتأثیر گذار است باید دانست که  اعمال ما می تواند چه تأثیری روی هستی و انسان ها بگذارد و باید دانست که هیچ موجودی جهت بیهودگی پا به حیات نگذاشته است.
اگر ما با رفتارمان حال شخصی را خراب کنیم او هم حال شخص دیگری را خراب می کند و این مانند یک زنجیره به هم متصل است ولی اگر به شخصی خوبی و محبت کنیم هم این مانند زنجیره به هم وصل و ادامه پیدا می کند تا دوباره به خود شخص برگردد.

یکی از مهمترین مسئله ها این است که بازی ما در زندگی روی هم تأثیر گذار است بعضی ها که مدام از زندگی گله می کنند که چرا من در این خانواده یا جامعه یا موقعیت قرار گرفتم و اگر شخص در این بازی بتواند خوب عمل کند و به فکر درست کردن خودش باشد قطعا در بازی و مسابقه بعدی که دعوت می شوند قطعا تیم خوبی است با این که بازی دیگران روی ما تأثیر دارد ولی باز تعیین کننده ما هستیم که انتخاب می کنیم لقمان حکیم باشیم که بدی های دیگران را با ادب پاسخ دهد یا اینکه بگوید پدر و مادر و جامعه بد بودند من هم بد شدم در صورتیکه خداوند به انسان عقل و اختیار داده و این توجیه و بهانه ها قابل قبول نیست.
شخصی که انسان های زیادی را کشته درست است که یک بار می میرد ولی چون نفس های زیادی را گرفته عذاب آن بعد از مرگ به او بر می گردد و دچار عذاب زیادی می شود.
ما همانطور که غیبت نمی کنیم نباید اجازه بدهیم تا دیگران هم در کنار ما از شخصی غیبت کنند.
درباره اتفاقات یا ناراحتی که پیش می آید باید تفکر کنیم و سریع عکس العمل نشان ندهیم و موقع عصبانیت باید چند دقیقه آرام باشیم تا بدن به حالت طبیعی برگردد چون عصبانیت باعث می شود ما نتوانیم تصمیمات درستی بگیریم.
بازی زندگی بین دو قطب مثبت و منفی و این بازی تا ابد ادامه دارد و هیچ کدام از آن یکی قویتر یا ضعیف تر نیست و هر دو به یک اندازه وجود دارد واین به ما بستگی دارد که از کدام قطب استفاده کنیم.
اینکه در زندگی توسط یک نفر دوست داشته بشویم بسیار خوب است.
ما نباید لحظه حال را خراب کنیم و رفتن به گذشته فقط برای گرفتن درس است و آینده هم هنوز نمیدانیم چیست اما با لحظه حال و عملکرد درستمان می توانیم آن را به خوبی رقم بزنیم.


تهیه گزارش:همسفر فاطمه
تهیه عکس:خانم رقیه

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

پنجشنبه 23 آذر 1396 02:24 ب.ظ
فاطمه جانم مطالب اینبار خیلی زیاد بود حسابی خداقووووت
پنجشنبه 23 آذر 1396 02:22 ب.ظ
خداقوت عزیزانم موفق و سربلند باشید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ


ما به عنوان همسفر در این مجموعه خدمت می‌کنیم. ابتدا برای آموزش درست دیدن و در ادامه درست خدمت کردن به خویش و سایر مخلوقات گرد هم آمدیم.در جهت افزایش دانایی خویش راهنما برایمان تعیین می‌شود و سپس باید دنبال آموزش باشیم.هدف در نهایت درک محبت واقعی است و تبدیل به ذراتی بدون ناخالصی ،تا تمامی هستی را دوست بداریم

مدیر وبلاگ : همسفر نسیم
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی