تبلیغات
لژیون همسفر نسیم - گزارش عملکرد لژیون در روز پنجشنبه
لژیون همسفر نسیم
تو می‌توانی همه آنچه که هست با نیروی عقل خویش تبدیل به بهترین کنی
ما همیشه باید در طول روز یا ماه خودمان را محک بزنیم و ببینیم این تعادل در ما وجود دارد و می توانیم با محیط و جامعه و انسان های اطرافمان می توانیم ارتباط برقرار کنیم و خودمان بهتر می دانیم در کدام کفه از ترازو مشکل داریم و باید بتوانیم تعادل را برقرار کنیم.


"به نام خدا"

گزارش عملکرد لژیون در روز پنجشنبه مورخ 96/11/26با دستور جلسه سی دی"موج و ذره"از آقای امین با استادی خواهر عزیزمان خانم مهری رأس ساعت 19:20دقیقه شروع به کار نمود.

راهنمای عزیزم خانم نسیم اینگونه فرمودند:
در ابتدای سی دی درباره سایت کنگره صحبت می شود و اینکه ما از سایت استفاده کنیم و مطالب آن را بخوانیم 
و یا نسبت به دستور جلسات مطلبی را در سایت بگذاریم.
اوایل که کنگره راه اندازی شد حدود 2،3سال لژیونی وجود نداشت و فقط کارگاههای آموزشی وجود داشت و به خاطر اینکه بعضی ها می خواستند در کنگره تخریب بوجود بیاورند و این کار باعث شد تا از اشخاصی که کار بلد بودند استفاده کنیم و لژیون را دایر کنیم.وفاطمه:
الان لژیون ها ژنراتور کنگره هستند که تأمین انرژی می کنند ولی ما نباید فقط به کنگره بچسبیم و از جلسات و کارگاههای آموزشی کنگره استفاده نکنیم چون بودن در جلسات و گوش کردن به مشارکت ها برای بعضی ها باعث شده تلنگری به آن ها بخورد و مسیرشان را تغییر بدهند.
برای اینکه ما بتوانیم به خوبی آموزش بگیریم باید از هر دو یعنی، هم از کارگاههای آموزشی و هم از لژیون استفاده کنیم و سر وقت در جلسات حاضر باشیم و اگر در یکی پررنگ و در دیگری کمرنگ باشیم متقارن آموزش نمی گیریم.
تمام هستی دارای خاصیت موجی و ذره ای می باشند و هر موجودی در هستی مانند ذره ای از هستی است یعنی خودش به تنهایی استقلال دارد و از وجود مستقلی برخوردار است اما نمی تواند به تنهایی زندگی کند و باید از سایر موجودات انرژیش را بگیرد. مانند یک گیاه که انرژیش را از خاک و نور خورشید،آب و سایر منابع محیطی می گیرد و یک باغبانی لازم است تا به گیاه رسیدگی کند و یا حیوانات که به صورت چرخه غذای یکدیگر هستند و ما انسان ها هم باید با همنوع خود در ارتباط باشیم و گاهی انرژی،محبت و حتی حس های بد از آن ها بگیریم تا بتوانیم ارتقا پیدا کنیم.
هر فرد به خودی خود خاصیت ذره ای را دارد و ارتباطش با سایر موجودات هستی خاصیت موجی را بوجود می آورد.و انسان با داشتن این دو خاصیت می تواند به زندگی خودش ادامه بدهد.
اگر یکی از این دو خاصیت در شخصی زیاد یا کم باشد تعادل فرد به هم می ریزد و باید اینها با هم برابر باشند.مانند مصرف کنندگان که وقتی مواد شبه افیونی از بیرون وارد بدنش می‌شود باعث می شود تا مواد شبه  افیونی داخل بدن از بین رفته و شبه افیون بیرون جایگزین شبه افیون درونی شود.و شخص استقلالش را از دست می دهد و مجبور است از بیرون چیزی را به بدنش وارد کند تا بتواند به حیاتش ادامه بدهد تا جایی که شخص خودش را بی ارزش می بیند و از جمع دوری می کند.حالا اگر شخصی از شخصیت مستقلی برخوردار باشد و از نظر آگاهی از آگاهی بالایی هم برخوردار باشد ولی باسایر موجودات هستی نتواند ارتباطی برقرار کند دیگر نمی تواند انرژی یا محبتی را از آن ها دریافت کند و قطعا نمی تواند متعادل به زندگیش ادامه بدهد.
ما همیشه باید در طول روز یا ماه خودمان را محک بزنیم و ببینیم این تعادل در ما وجود دارد و می توانیم با محیط و جامعه و انسان های اطرافمان می توانیم ارتباط برقرار کنیم و خودمان بهتر می دانیم در کدام کفه از ترازو مشکل داریم و باید بتوانیم تعادل را برقرار کنیم.
گاهی اوقات دیده یا شنیده ایم و یا برای خودمان پیش آمده که بگوییم می خواهیم تنها باشیم و این به خاطر بودن در فشار است که توسط نیروهای منفی که در اطرافمان بوده بوجود آمده و نیاز است تا شخص تنها باشد تا به درون خودش برود و کاوش کند تا بتواند استقلالش را بدست بیاورد و دوباره به تعادل برسد ولی در آن لحظه شخص به تنهایی نیاز دارد تا بتواند تعادلش را برقرار کند.
چون اساس آفرینش روی این دو موضوع بوده و چون ما هم از این قضیه مثتثنی نیستیم باید تعادلمان را بین این دو خاصیت برقرار کنیم.
در  قرون وسطا تمام تصمیمات را کشیشان و نجیب زادگان و بزرگان می گرفتند و انسان ها در آن زمان از خود استقلال و شخصیتی نداشتند و در آن زمان خاصیت ذره ای همه ی انسانها پایین بود و خاصیت موجی بالا بود چون باید تابع سردمداران می بودند.
بعد از بوجود آمدن رنسانس تا حدی تعادل برقرار شد چون می گفتند ما هر چیزی را قبول نمی کنیم و خرافات کمرنگ شد و از بین رفت و پتانسیل درونی افراد که چیزی را محک می زنند بعد قبول می کردند بیرون کشیده شد و علومی مثل ریاضی و فیزیک و شیمی روی کار آمدند و جوری شد که انسان ها خودشان را باور داشته باشند و باعث پیشرفت بشریت شد و علم آن زمان باعث ساخته شدن برج ایفل بود و خیلی پیشرفت ها در اروپا در آن زمان بود اما به مرور وقتی خاصیت ذره ای در آن ها به قدری زیاد شد که هیچ کس را قبول نداشتند حتی دیسیپرین و انضباطی که بینشان بود هم از بین رفت چون آنقدر خودشان را بالا گرفتند که از هیچ کس حرف شنوی نداشتند و هر چیزی را که خودشان فکر می کردند درست است را انجام می دادند و کار به جایی رسیده که حتی الان حتی نیروی ماوراء و قدرت مطلق را قبول ندارند و یکی از عوارض آن هم این است که آن ها تلاش می کنند تا فقط به یک جایگاه یا مقامی برسند و حتی اعضای درجه یکشان هم برایشان مهم نیستند چون خاصیت موجی در آن ها خیلی زیاد شده و کشور فرانسه دیگر مانند قبل نیست و پیشرفت هایی را که در گذشته داشته را الان ندارد.
آموزش های کنگره باعث می شود شخص به مرور خودش را باور کند و 
خاصیت ذره ای که درونش کمرنگ شده بود را باور کند و شخصیت از دست رفته اش را دوباره پیدا کند.
در لژیون ما خاصیت موجی را تقویت می کنیم و از یکدیگر آموزش و انرژی را می گیریم. درکارگاههای آموزشی ما خاصیت ذره ای را تقویت می کنیم و مشارکتش فردی است و اگر به عنوانفاطمه:
استاد در جایگاه قرار می گیرد خودش است که باید خودش را نشان بدهد که همان شخصیت مستقل در فرد است یا هر خدمتی که در کنگره می کنیم خود شخص و استقلال شخصیتی شخص است که در این راه به فرد کمک می کند.
ما باید هر دو خاصیت ذره ای و هم موجی را در خودمام قوی کنیم و شخصی که فقط در لژیون شرکت می کند از پیوندو محبت سایر اعضا نمی تواند استفاده کند و به جای اینکه رهجوی کنگره باشد فقط رهجوی یک لژیون است که این اصلا خوب نیست چون شخص به مرور خاصیت ذره ایش کم می شود.


تهیه گزارش همسفر فاطمه
تهیه عکس همسفر مریم
نوع مطلب : گزارش عملکرد لژیون، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

یکشنبه 29 بهمن 1396 01:30 ب.ظ
برای وجود تک تک تون شکر
خداقوت فاطمه جانم
یکشنبه 29 بهمن 1396 01:30 ب.ظ
سلام گلم باشه راستی یه وبلاگ طراحی کردم و تمام کسایی که وبلاگ خوب و باحال دارند رو دعوت به تبادل لینک کردم . از تو هم دعوت می کنیم به جمع ما بیای
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ


ما به عنوان همسفر در این مجموعه خدمت می‌کنیم. ابتدا برای آموزش درست دیدن و در ادامه درست خدمت کردن به خویش و سایر مخلوقات گرد هم آمدیم.در جهت افزایش دانایی خویش راهنما برایمان تعیین می‌شود و سپس باید دنبال آموزش باشیم.هدف در نهایت درک محبت واقعی است و تبدیل به ذراتی بدون ناخالصی ،تا تمامی هستی را دوست بداریم

مدیر وبلاگ : همسفر نسیم
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی