تبلیغات
لژیون خانم نسیم - گزارش عملکرد لژیون در روز دوشنبه
لژیون خانم نسیم
تو می‌توانی همه آنچه که هست با نیروی عقل خویش تبدیل به بهترین کنی
جمعه 10 فروردین 1397 :: نویسنده : همسفر فاطمه

گاهی وقتی ما نمی توانیم تشخیص بدهیم راهی که می رویم انتخاب ما است یا نیروهای منفی به مرور در تله نیروهای منفی گیر می افتیم و به یک انسان دیگر تبدیل می شویم و فکر می کنیم این تغییر خواسته خودمان بوده و فکر می کنیم که ما همیشه همینگونه منفی بوده ایم چون نیروهای منفی ذره ذره در درون شخص شروع به تغییر می کند که نمی تواند تشخیص بدهد و تشخیص در هر جهتی به مرور اتفاق می افتد و هیچ تغییری به یکباره اتفاق نمی افتد.
یک مصرف کننده یا هر شخص که به ضد ارزشی گرایش دارد به قدری در جهت نیروهای منفی است که باور نمی کند که بتواند روزی بدون مواد زندگی کند چون نیروهای منفی شخص را اسیر خودشان کرده اند و باور را از انسان گرفته اند«به نام خالق هستی بخش»

روز دوشنبه مورخ  96/12/21 لژیون با استادی خانم فاطمه رأس ساعت 17:15دقیقه با دستور جلسه"سی دی رطب و حنظل"و "سی دی به کار گیری قدرت عقل" شروع به کار نمود.

راهنمای عزیزم خانم نسیم اینگونه فرمودند:
گاهی انسان ها دو دسته اند و یک دسته انسان هایی هستند که شیرین زبانند و خوبند و حس خوبی را به انسان منتقل می کنند و یکسری دیگر هم تلخند و حس بد را به انسان منتقل می کنند.
رطب میوه ای بسیار شیرین و حنظل گیاهی است بسیار تلخ که این ویژگی‌ها را به انسان ها تشبیه کرده اند.
هدف ما از آموزش های کنگره این است که دید و نگرش ما نسبت به هستی و انسان ها تغییر کند و برای این اول باید افکار ما تغییر کند و همه چیز درون ما است و به طرز فکر و نگرش ما بر می گردد و بیرون از ما چیزی نیست.
انسانی که فکر می کند بدبخت می شود،سقوط می کند و به هیچ جا نمی رسد قطعا اینگونه برایش پیش می آید اما در کنارش انسانی که فکر می کن،د به موفقیت می می رسد هم برایش موفقیت رقم می خورد و انسان موفق چیزی را که در ذهنش است را روی کاغذ می آورد و اهدافش را هدفمند می کند و برای آینده برنامه ریزی می کند و کارهای نیمه تمامش را تمام می کند.
چیزی که ما درباره خودمان فکر می کنیم دقیقا همان برایمان پیش می آید دنیای بیرون دقیقا اول درون ما اتفاق می افتد.
انسان اگر خواسته اش قوی باشد قطعا به نتیجه می رسد و برای رسیدن به خواسته باید تلاش کرد.
گاهی با تلاش هم ممکن است انسان به خواسته اش نرسد در اینجا باید گفت برای رسیدن به هر چیزی باید خواست و تقدیر و فرمان باشد که خواست همان خواسته ما است و تقدیر براساس عملکرد گذشته ما است و فرمان هم باید از طرف پروردگار صادر شود گاهی ما فکر می کنیم چیزی را که می خواهیم به صلاح ما است و ممکن است در آن زمان چون به صلاحم نیست به خواسته ام نرسم و برای رسیدن به خواسته گاهی احتیاج به زمان وجود دارد.
انسانی که فکر می کند فقط با خواندن نماز و دعا به تنهایی معجزه در زندگیش رخ می دهد کاملا در اشتباه است برای رسیدن به خواسته در کنار اینها حتما باید تلاش کرد تا به نتیجه رسید.
از نظر علمی ثابت شده در جهت قبله بودن و نماز خواندن و رکوع و سجود به انسان آرامش می بخشد و خواندن نماز برای آرامش خود انسان است و انسان تا خودش زنده است می تواند  برای خودش کاری بکند و گرنه بعداز مرگ که پول می دهند به شخصی که برای میت نماز بخواند زیاد به درد میت نمی خورد فقط دعای شخصی که برای رفع نیاز مالی برای میت نماز می خواند باعث می شود تا به میت کمکی شده باشد. پس ما تا زنده هستیم می توانیم خودمان برای خودمان کاری انجام دهیم.
پس نماز و دعا و...به تنهایی باعث معجزه در زندگی نیست بلکه عملکرد درست ما هم در کنارش باعث به وجود آمدن معجزه در زندگیمان می شود.
ما اگر می خواهیم به حالت متعادل یک انسان عادی برسیم باید سعی کنیم برنامه‌ریزی هایمان بی نقص باشد و عملکرد های درستی داشته باشیم.اگر درونمان پر از تنش و نا آرامی و کارهای عقب مانده باشد به یک انسان متعادل نمیرسیم.
در کنگره هم هدف رساندن انسان به تعادل است و انسانی که نمی خواهد تغییر کند کنگره با او کاری ندارد و می تواند از کنگره برود.چون دنیا و کنگره احتیاج به انسان هایی دارد که مانند درخت خرما باشند نه حنظل و انسان چون خرما میوه ای خوب و مفید و قابل استفاده است را پرورش می دهد نه حنظل را که بسیار کم استفاده است یا خاصیت خاصی و کاربردی را ندارد.
کل هستی هم اگر ببینند یک انسان برای خودش و تغییرش هیچ تلاشی نمی کند هستی هم به او هیچ کمکی نمی کنند و مانند یک انسان خنثی است که بود و نبودش برای هیچ کس هیچ فرقی نمی کند.
ما نباید داروها و گیاهان عادت آور را نه خودمام مصرف کنیم و نه به شخصی بدهیم چون نقض فرمان کرده ایم و هر عملی که انجام دهیم به زودی پاسخش به ما بر می گردد.
درباره تغذیه هم ما باید غذاهای کم حجم ولی با خاصیت را مصرف کنیم و گوشت را باید کم مصرف کنیم چون بدن برای هضم آن به انرژی زیادی احتیاج دارد و به کلیه ها فشار می آورد.

«سی دی»(به کار گیری قدرت عقل)
در کنگره ما سعی می کنیم به درجات رفیع انسانی برسیم و درجات بالای انسانی برسیم و رسیدن به این تعادل در پرتودانایی و آگاهی ما است.
بالا رفتن دانایی و آگاهی و به کار گیری قوه عقل در گرو داشتن ایمان است و این ایمان می تواند به هر چیزی باشد و اگر در مسیری که می رویم ایمانی نباشد ما به نتیجه نمی رسیم. در هر هدفی که داریم باید ایمان داشته باشیم که هدفمان درست است و ایمان داشته باشیم که به هدفمان می رسیم و ایمان همان باور است که در رسیدن به اهداف به ما کمک می کند.
قوی شدن ایمان و بالا رفتن قوه عقل هیچوقت به یکباره اتفاق نمی افتد و با تمرین و تزکیه و پالایش و به مرور این امر امکان پذیر می شود.
ما نباید بگذاریم که مادیات بر ما سوار باشد و مادیات فقط پول و ثروت

نیست بلکه منظور به هر چیزی که از ماده باشد است. در مسیر زندگی باید تلاش کنیم و پول در زندگی باید وجود داشته باشد ولی باید از پول درست استفاده کنیم و درست لذت ببریم نه اینکه پولی را که در می آوریم را نه برای خودمان و نه دیگران خرج نکنیم.
بعضی ها ثروتشان به هیچ دردی نمی خورد و به هیچ انسانی کمک نمی کنند و اینگونه مادیات بر آن ها سوار است.
ماده نماد شیطان است و اگر بر انسان سوار باشد انسان معنای واقعی زندگی را نمی فهمد.
نیروی منفی بسیار قدرتمند است و بسیار ماهرانه خواسته اش را به ما الهام و تلقین می کند که فکر می کنیم اینها خواسته ما بوده است و راهی که می خواهیم برویم را جوری به ما نشان می دهد که اصلا فکر نمی کنیم کار نیروهای منفی بوده است.برای تشخیص نیروهای منفی باید تشخیصمان را بالا ببریم که این فشار نیروهای منفی است یا تصمیم خودمان بوده است و این کار هم با تزکیه و پالایش درونی اتفاق می افتد و اگر بتوانیم درونمان را از ناخالصی ها خالی کنیم تشخیص برای ما راحت تر می شود.
این که ما با سیرو سلوک و تزکیه و پالایش از شر نیروهای منفی در امان باشیم درست نیست بلکه بیشتر مورد حمله نیروهای منفی قرار می گیریم اما با تزکیه و پالایش و تشخیص درست تحت تاثیر نیروهای منفی قرار نمی گیریم و عملکرد منفی نشان نمی دهیم و این کار با تکرار و تمرین و مرور در ما اتفاق می افتد و باید خودمان را خوب بشناسیم و و ناخالصی ها و افکار منفی را از درونمان پاک کنیم و نگذاریم انتقام،کینه،خشم،حسادت و نفرت در ما بماند.
در هر زمینه ای باید پایه های مالیمان را مستحکم کنیم و سخاوتمند باشیم .مغرور و خودپسند نباشیم و اینگونه با جایگاه مادی و .اجتماعی که داریم اسیر شیطان نیستیم و دست دیگران را هم می گیریم و فقط خودش را در نظر نمی گیرد.
گاهی وقتی ما نمی توانیم تشخیص بدهیم راهی که می رویم انتخاب ما است یا نیروهای منفی به مرور در تله نیروهای منفی گیر می افتیم و به یک انسان دیگر تبدیل می شویم و فکر می کنیم این تغییر خواسته خودمان بوده و فکر می کنیم که ما همیشه همینگونه منفی بوده ایم چون نیروهای منفی ذره ذره در درون شخص شروع به تغییر می کند که نمی تواند تشخیص بدهد و تشخیص در هر جهتی به مرور اتفاق می افتد و هیچ تغییری به یکباره اتفاق نمی افتد.
یک مصرف کننده یا هر شخص که به ضد ارزشی گرایش دارد به قدری در جهت نیروهای منفی است که باور نمی کند که بتواند روزی بدون مواد زندگی کند چون نیروهای منفی شخص را اسیر خودشان کرده اند و باور را از انسان گرفته اند.

تهیه گزارش: همسفر فاطمه
تهیه عکس: همسفر مریم

نوع مطلب : گزارش عملکرد لژیون، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ


ما به عنوان همسفر در این مجموعه خدمت می‌کنیم. ابتدا برای آموزش درست دیدن و در ادامه درست خدمت کردن به خویش و سایر مخلوقات گرد هم آمدیم.در جهت افزایش دانایی خویش راهنما برایمان تعیین می‌شود و سپس باید دنبال آموزش باشیم.هدف در نهایت درک محبت واقعی است و تبدیل به ذراتی بدون ناخالصی ،تا تمامی هستی را دوست بداریم

مدیر وبلاگ : همسفر نسیم
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی