تبلیغات
لژیون همسفر نسیم - حرکت از سخن به نقطه عمل ؛ اولین سال رهایی مسافر رحیم
لژیون همسفر نسیم
تو می‌توانی همه آنچه که هست با نیروی عقل خویش تبدیل به بهترین کنی
پنجمین جلسه از دوره شصت و هشتم سری کارگاه‌های آموزشی عمومی ویژه مسافران و همسفران کنگره 60 روز پنجشنبه مورخ 1397/03/24؛ نمایندگی شادآباد 
استاد: مسافر مجید   نگهبان: مسافر ابراهیم   دبیر: مسافرحسن
با دستور جلسه: ( سیگار) رأس ساعت17:30 آغاز به کار نمود.
ضمناً تولد اولین سال رهایی مسافر رحیم رهجوی کمک راهنمای محترم مسافر آقای مجید هاشم پور را با شور و شکوه فراوان جشن گرفتیم


خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان، مجید هستم یک مسافر

فرا رسیدن عید سعید فطر را به همه اعضای کنگره 60 تبریک عرض میکنم.

دستور جلسه امروز به دو بخش تقسیم میشود و ابتدا در مورد دستور جلسه هفتگی " سیگار" و دستور جلسه دوم که اولین سال رهایی مسافر رحیم است. وقتی بنده به کنگره 60 آمدم، راهنما و رهجو در داخل لژیون سیگار استعمال می نمودند و قوانین مختلفی برای سیگار کشیدن گذاشتند. از جمله اینکه تا سیگار یک ره جوی خاموش نشده باشد، دیگری نمی توانست ره جوی دیگری سیگار خودش را روشن کند. در سالن های کوچک و با ازدحام جمعیت و دود سیگار صورت خوشی نداشت.اتفاقی که برای آقای مهندس افتاد و در بهمن ماه سال 90 ایشان سکته قلبی نمودند و در بیمارستان بستری شدند و نیکوتین خودشان را از راه خوراکی تامین نمودند. این بیماری باعث خیر شد و راه درمان سیگار توسط مهندس کشف گردید. خوشبختانه درمان سیگار در کنگره 60 با اصول و ترتیب مناسب اتفاق افتاده است و در لژیون های ویلیام ال وایت سیگار به نحو احسنت درمان میشود. از قدیم میگفتند که درمان یا ترک سیگار از هروئین سخت تر است. چون به آسودگی تهیه میشود، همیشه در دسترس است و استفاده بیشتری میشود.محل کار بنده در شرکت دخانیات است و خوشبختانه سیگاری نشدم. در مورد دخانیات بگویم که باند و مافیای بسیار بزرگی دارد. درآمد و سود بسیار زیادی دارد، حتی از مواد مخدر هم دارای سود بیشتری است. در روز میلیون ها نخ سیگار و در سال میلیاردها نخ سیگار مصرف میشود. 70% سیگار که در ایران مصرف میشود به صورت قاچاق وارد میشود و 30%فقط در داخل تولید میشود. اگر کسی ببیند که چگونه سیگار تولید میشود، امکان ندارد که سیگار استعمال نماید. تنباکو سیگار را کارتن های دویست کیلویی است و برخی از این کارتن ها 10 تا 15 سال در انبار می ماند و کرم، حشرات می زند و با یک نوع کپسول داخل آن میگذارند و سمپاشی میکنند و تمام حشرات و کرم ها در داخل این کارتن ها پودر میشود و در داخل کارتن ها می ماند و با توتون سیگار مخلوط میشود و سموم در داخل توتون می ماند و سیگار تولید میشود.در حال حاضر سن اعتیاد به سیگار به شدت پایین آمده است و مصرف قلیان متاسفانه همه گیر شده است و در پارک ها جوانان و خانم ها مصرف میکنند و از مضرات آن غافل هستند. ان شا الله همه به درمان برسند و روش بسیار خوبی در مورد سیگار کشف شده است.در مورد دستور جلسه دوم که تولد اولین سال رهایی مسافر رحیم است. ایشان با شخصیت و آرام بودند ولی با تخریب بسیار زیاد به کنگره آمدند و با مصرف تریاک و شیره و تخریب زیاد و حال خراب آمدند. مصرف سیگار ایشان بسیار سنگین بود و من فکر نمی کردم که به این راحتی به درمان برسند. از ویژگی های ایشان این بود که خدمتگزارند و در لژیون خدمت می نمودند. هم خدمتگزار و فرمانبردار هستند، بسیار خوب سفر نمودند و خیلی خوب به رهایی رسیدند. این تولد را به خودش و خانواده شان تبریک عرض میکنم و در ادامه آرزوی موفقیت برای ایشان دارم.


اعلام سفر مسافر:

سلام دوستان رحیم هستم یک مسافر، با تخریب بیش از 12 سال وارد کنگره شدم. آنتی ایکس تریاک و شیره، مدت 10 ماه و 20 روز به روشdst  و با شربت ot به راهنمای آقای مجید هاشم پور و ورزش در کنگره بدمینتون در حال حاضر 1 سال و 20 روز آزاد و رها هستم.

آرزوی مسافر:

امیدوارم که همه کسانی که راه کنگره را پیدا نموده اند ولی در سفرشان به مشکل برخورد نموده اند به رهایی برسند و حال خوش برسند.آرزوی همسفر:

امیدوارم تمام سفر اولی ها به رهایی و حال خوش برسند.


سخنان مسافر:

سلام دوستان، رحیم هستم یک مسافر

ابتدا پیشاپیش عید سعید فطر را به همه تبریک عرض می‌کنم. امیدوارم به برکت این ماه عزیز به خواسته قلبی خود رسیده باشند و از برکات این ماه بزرگ استفاده کرده باشیم. در زمان مصرف خیلی دوست داشتم که روزه‌دار باشم و عاشق ماه رمضان بودم. یکی از دلیل‌های عمده که وارد کنگره شدم هم همین ماه رمضان بود. آقای مهندس هم از ماه مبارک رمضان الهام گرفته است. خوشبختانه من اجازه مصرف مواد مخدر در منزل را نداشتم و در ابتدا همسفر بنده این اعتیاد را نمی‌دانست و شاید هم می‌دانست و به من چیزی نمی‌گفتند. به‌هرحال برای من خیلی سخت بود و بیرون از خانه مصرف می‌نمودم و از محل کار به مکانی که مواد مصرف می‌نمودم می‌رفتم و فقط برای وقت شام به خانه می‌رسیدم. ابتدا مصرفم کم بود و حال خوش کاذبی داشتم و به مرور مقدار مصرف زیاد شد و هر روز به مشکلات من افزوده میشد. مصرفم به سرعت دایمی شد و نزدیک به هفت سال تخریب شدید و روزانه در چند وعده داشتم. ابتدا در سال 95 به کنگره آمدم ولی آن موقع اذن ورود بنده به کنگره صادر نشده بود. در نهایت در ماه رمضان سال 95 شد و من شروع به روزه گرفتن نمودم و روز اول به سختی گذشت. عذاب بسیار تحمل نمودم و در روز دوم دیگر نتوانستم ادامه بدهم و مصرف را شروع نمودم. در ماه رمضان 95 دوباره به کنگره آمدم و سفرم را نزد کمک راهنمای عزیزم آقا مجید آغاز نمودم دقیقاً در ماه رمضان سال 96 سفرم به پایان رسید والان هم در انتهای ماه رمضان تولد یکسالگی را با حضور همه عزیزان جشن می‌گیریم. ماه رمضان برای من خوش یوم بوده است و الان هم آخر ماه مبارک است و امیدوارم که همه ما قدر این مکان را بدانیم و همیشه قدردان این کنگره الهی باشیم. از آقای مهندس و خانواده محترمشان و همچنین از کمک راهنمای عزیزم و همه شما سپاسگزارم. از ایجنت محترم آقای سبزه‌ای و از گروه مرزبانی و از قسمت ot و از همه اشخاصی که در این نمایندگی خدمت می‌کنند تا من و دیگران به رهایی برسند، کمال تشکر رادارم.

سخنان کمک راهنمای همسفر سرکار خانم نسیم:

سلام دوستان، نسیم هستم یک همسفر

خدا را بسیار شاکرم که دوباره این جایگاه را تجربه نمودم و امیدوارم که همه سفر دومی‌های گروه خانواده با تلاش خودشان به درجه کمک راهنمای نائل شوند و این جایگاه را تجربه کنند. این تولد را به جناب آقای مهندس و خانواده محترمشان  و به کمک راهنمای محترم آقای هاشم‌پور تبریک عرض می‌کنم. به مسافر محترم و همسفر محترم تبریک عرض می‌کنم و به ایشان خدا قوت عرض می‌کنم. خیلی کار بزرگی انجام دادند و این سفر را به پایان رسانند. امیدوارم که در سفر دوم هم خدمتگزار خوبی برای کنگره باشند. به ره جو خانم عاطفه هم بسیار تبریک عرض می‌کنم و ایشان در سفر اول بسیار تلاش نمودند و بسیار زحمت کشیدند و سفر اول خوبی داشتند و ره جو فعالی بودند. خداراشکر می‌کنم که توانستد سختی‌ها را پشت سر بگذارند و رها شدند. امیدوارم در ادامه حضور ایشان در کنگره پررنگ‌تر شوند و به حال خوشی بهتر برسند. از اینکه به سخنان بنده، گوش فرا دادید سپاسگزارم.

خلاصه سخنان همسفر:

سلام دوستان، عاطفه هستم یک همسفر

از گذشته نمی‌خواهم زیاد سخن بگویم و عید سعید فطر را پیشاپیش به همه تبریک عرض می‌کنم. با مشقت‌های و سختی‌های زیاد به لطف خداوند و لطف آقای مهندس به درمان رسیدیم. به راهنمای عزیزم قول داده‌ام که بیشتر به کنگره بیایم و از این آموزش‌های ناب استفاده نمایم. خداوند هیچ‌گاه ما را تنها نگذاشت و خوشحالم که در این جایگاه قرار گرفتم و این خوشحالی را با همه شماها تقسیم می‌کنم. از زحمات بسیار زیاد آقای مهندس و خانواده محترمشان و همچنین از زحمات کمک راهنمای مسافرم آقای هاشم‌پور تشکر می‌کنم. ایشان برای رهایی مسافرم زحمات بسیار تحمل نمودند. از کمک راهنمای عزیز خودم خانم نسیم بسیار تشکر می‌کنم. ایشان برای بنده نزدیک‌تر از خواهر بودند و همیشه پشتیبان و سنگ صبور من بوده‌اند. شادی‌های که در اینجا جشن می‌گیریم به لطف آقای مهندس است و آرزوی بهترین‌ها برای آقای مهندس دارم.


ادامه تولد به روایت تصویر

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

چهارشنبه 30 خرداد 1397 02:55 ق.ظ
راهنمای عزیزم خانم نسیم امیدوارم برکت این رهایی و رهایی های دیگر در لحظه لحظه زندگیتان جاری باشد و آرامش واقعی را در وجود و در کنار عزیزانتان داشته باشید.
بابت تمام آموزش های خوبتان در لژیون بی نهایت سپاسگزارم.
عاطفه عزیز امیدوارم این تولد و رهایی همیشه به کامتان شیرین باشد.
به امید رهایی ها و تولد های بیشتر.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ


ما به عنوان همسفر در این مجموعه خدمت می‌کنیم. ابتدا برای آموزش درست دیدن و در ادامه درست خدمت کردن به خویش و سایر مخلوقات گرد هم آمدیم.در جهت افزایش دانایی خویش راهنما برایمان تعیین می‌شود و سپس باید دنبال آموزش باشیم.هدف در نهایت درک محبت واقعی است و تبدیل به ذراتی بدون ناخالصی ،تا تمامی هستی را دوست بداریم

مدیر وبلاگ : همسفر نسیم
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی